skip to Main Content

Duchowość

Najwyższy z poziomów neurologicznych. Poziom duchowości opisuje obszar związany z najważniejszymi pytaniami dla każdego człowieka. Po co tutaj jestem? Jaki jest mój cel na głębszym poziomie? Jakie jest moje przeznaczenie? Itp. Poziom duchowości jest związany, w zależności od światopoglądu z rozważaniami na temat religii  i rozwoju wewnętrznego.

W Coachingu, szczególnie biznesowym jest to obszar poruszany niezmiernie rzadko, choć niewątpliwie, jest jednym z ważniejszych dla rozwoju każdego człowieka. Opisuje w jaki sposób na wyższym poziomie jesteśmy połączeni jako ludzie a także jak łączymy się z wyższa siłą niezależnie o tego jak ją definiujemy.

Truizmem jest stwierdzenie, że każdy posiada poziom duchowy, choć nie dla każdego człowieka jest to kwestia istotna, dlatego, jest to temat dość rzadko poruszany w coachingu. Dla wielu osób w pracy z coachem ważniejsza jest zmiana na poziomie efektywności działań. A żeby do takowej doprowadzić, najczęściej nie jest konieczne odnoszenie się do tak głębokich obszarów.

Newsletter

Kontakt

Tel: 881 63 00 63

Email:redakcja@encyklopediacoachingu.pl

Back To Top