skip to Main Content

O’Connor Joseph

Joseph O’Connor jest jednym z najbardziej znanych trenerów Coachingu i NLP na świecie, konsultantem, a także uznanym pisarzem. Szczególnie interesują go kwestie związane  z rozwojem osobistym, przywództwem oraz myśleniem systemowym. Prowadzi szkolenia na całym świecie, między innymi w Ameryce Północnej i Południowej, w Hong Kongu i Singapurze, (gdzie został odznaczony medalem National Community Leadership Institute w 1996 roku), Nowej Zelandii oraz wielu krajach europejskich.

Jest autorem siedemnastu książek przetłumaczonych na dwadzieścia pięć języków na temat coachingu, myślenia systemowego, oraz NLP. Wiele z nich uzyskało status bestsellerów. Był pierwszym autorem poza granicami Stanów Zjednoczonych, który wydał książkę poświęconą programowaniu neurolingwistycznemu. Jego “Wprowadzenie do NLP” było wykorzystane przez ponad dziesięć lat jako podstawowa pozycja na temat NLP i sprzedała się w ponad 100.000 egzemplarzy.

Z wykształcenia jest muzykiem. Posiada stopień licencjata w Royal Academy of Music oraz z antropologii. Oprócz szeroko rozumianego coachingu zajmuje się  także Problem ami uczenia się. Przepro­wadził badania nad modelowaniem utalentowanych muzyków w Yehudi Menuhin School, oraz umiejęt­ności aktorskich członków Royal Shakespeare Company.

Joseph jest współzałożycielem ICC (wraz z Andreą Lages O’Connor). Urodził się i przez wiele lat mieszkał w Wielkiej Brytanii, a około 2002 roku zamieszkał w Brazylii.

Newsletter

Kontakt

Tel: 881 63 00 63

Email:redakcja@encyklopediacoachingu.pl

Back To Top